Servis Thermo Bag

 

Firma Lissport s.r.o. dovozce značky TOKO nabízí možnost servisu bežeckých lyží, sjezdových lyží i snowboardů ve speciálním thermo boxu.

Jedná se o Thermo Bag na napouštění skluznice jak běžeckých, tak sjezdových lyží popřípadě snowboardu specielním voskem značky TOKO s nízkým bodem rozpouštění při teplotě až 90°C  po dobu 8 hodin.  Při  této teplotě se vosk vpije do pórů skluznice a dojde k výraznému oživení a „promaštění skluznice“. Tato metoda se používá také při koupi na nových, ještě nejetých lyží. Šetří se čas i vosk . Nové lyže je třeba několikrát napustit základním parafínem a vykartáčovat. V tomto případě stačí dát lyže 1x-2x do vaku. Po tomto úkonu se lyže vykartáčují a následně se nanese základní vosk opět značky TOKO pro letní uskladnění lyží.

Ceník:  

Běžecké lyže                           200,-Kč / á 1pár

Sjezdové lyže                          250,-Kč / á 1pár

Snowboard                              300,-Kč / á 1kus

Lyže je možné osobně donést na adresu firmy, popřípadě zaslat na adresu:  Lissport s.r.o., Nový Svět 350, 512 46 Harrachov. V případě zpětného zaslání se účtuje doprava PPL-kou 110,- Kč za balík.  Ceny jsou uvedeny včetně DPH.  Termín dodání do 3 týdnů od převzetí. Po předchozí telefonické domluvě možnost dodací lhůtu zkrátit. Lyže a snowboardy je nutné dodat s očištěnou  a vykartáčovanou skluznicí  Pro kluby je možnost uplatnit slevu 15% nad 10 párů lyží – popřípadě 5 ks snowboardů.

www.lissport.cz | www.lisshop.cz | www.toko.ch